Hakkımızda

Hakkımızda

Bugüne kadar pek çok firmaya satış yapan drcrazy artık sizlere hizmet vermektedir. Bu süre boyunca fark ettik ki bir firma için en zoru güven sağlamak. Medikal sektöründe pek çok güven veren firmalar yok. Fakat biz size güven sağlayacağımız için ödeme seçeneklerinde birçok seçenek sunuyoruz. Sizinde bildiğiniz gibi internet alışverişte çok güven sıkıntısı oluyor. İnternetten Alışveriş yaparken mutlaka o firmanın şikayetlerini okuyun. Birçok satışımızda her müşterimizi mutlu müşterimiz yaptık. Sizde bizden alışveriş yapın. Mutlu Müşterilerimiz arasına katılın.

Misyonumuz

Türkiyemizin ve dünyanın çeşitli yerlerine herkesin erişebileceği bir sistem oluşturmak ve Markamızı dünya statüsünün zirvesinde yer alması.

Geçmiş

Dr.Crazy 2014 yılında İstanbul/Üsküdar ‘ da medikal ürünler satarak yola çıktı.

Düzenlenicek

 

DüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicekDüzenlenicek

Sıkça Sorulan Sorular

Düzenlenicek

Düzenlenicek

Düzenlenicek

Düzenlenicek

Düzenlenicek